Everly

Oriģinālnosaukums: Everly
Valsts: ASV
Žanrs: Grāvējs
Režisors: Joe Lynch
Lomās: Salma Hayek, Jennifer Blanc, Togo Igawa, Hiroyuki Watanabe, Akie Kotabe
Gads: 2014

Par filmu-
Jakudza boss pieķer Everliju sadarbojoties ar policiju un nu viņai jāmirst. Ne tikai Everlijai, bet arī viņas ģimenei. Lai izglābtu savu meitiņu, Everlijai jābēg. Bet, tā kā viņa netiek ārā no sava dzīvokļa, tad jācenšas izdzīvot turpat.

Everly

Lai nebūtu lieki jautājumi un pārpratumi- ja kāds teiks, ka filma ir sūds, es piekritīšu. Ja arī kāds apgalvos, ka filma patika un tā likās laba, es arī piekritīšu. Pat vairāk- es pievienošos šim, pēdējam viedoklim. Un vēl ielikšu labu vērtējumu, bet jums neieteikšu šo skatīties.

Principā, filmu var raksturot viens jautājums- cik līķu ietilpst vienā dzīvoklī? Jo Selma Haijaka tā arī īsti no dzīvokļa laukā netika. Bet toties viņa ļoti viesmīlīgi sagaidīja ciemiņus. Tik viesmīlīgi, ka sākumā nogalināja kaudzīti jakudzas, tad kaudzīti prostitūtu, tad vēl kaudzīti jakudzas, tad Sadista bandu, tad kaudzīti specvienības, tad…. nu jūs jau sapratāt. Spēle vienā istabā ar vairākiem līmeņiem un bosiem. Beigās superboss un, ja izdodas, tad spēle galā. Tikmēr līķi krājas un kečups līst.

Everly

Tas arī īsumā (un garumā) par filmu. Selma Haijeka, formas atsedzošā apģērbā, sit, dur, šauj un spridzina un sliktie mirst. Nebaidieties- vienveidības te nav. Miršana ir noorganizēta ar dažādību.

Kā papildus bonusu var minēt dažas jautras (melnas) epizodes (piemēram, dzīvokļa uzkopšana no līķiem ziemassvētku meldiņa pavadībā). Ja vēl būtu šīs epizodes tā pavairāk saliktas, tad es vispār sajūsmā plaukšķinātu roķeles (zinu- tas liecina par mazliet neveselīgu vērtību uztveri). Bet ko lai dara- Tarantīno pieradinājis uz līķošanu skatīties bez mirkšķināšanas.

Ehh, ja vēl Haijekai būtu izdevies tā pārliecinošāk notēlot savu supermeitenes lomu, tad cepure būtu nost. Mierīgi varētu laist Laiema Nīsona vietā nospēlēt Taken 4 (lai gan tāpat varēja laist jau otrajā daļā).

Everly

Ja jums ir doma noskatīties kārtīgu trešņaku, bez jelkādām pretenzijām uz kaut ko nopietnu un prātu un sirdi sildošu, tad Everlija ir domāta jums. Kā jau sākumā teicu- ieteikt šo filmu nevaru. Katram pašam jāizvērtē sava samaitātības pakāpe.

Filmas vērtējums: 7/10
Citu filmu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.