0.JPG

Oriģinālnosaukums: D-war
Valsts: Dienvidkoreja
Žanrs: Asa sižeta/Fantastika
Lomās: Jason Behr, Amanda Brooks, Robert Forster
Režisors: Hyung-rae Shim
Gads: 2007

Filmas pamatā ir sena korejiešu leģenda.

1.JPG

Par filmu-


Sena korejiešu leģenda vēsta, ka briesmonis Imugins atgriezīsies uz Zemes un iznīcinās planētu. Kāds reportieris saprot, ka viņam ir jāatrod meitene, kura ir leģendas turpinātāja, ar drakona zīmi un jāpaslēpj no drakona Imugina, lai arī šoreiz ļaunais briesmonis nenogalinātu meiteni un neiznīcinātu pasauli.

2.JPG

Vai jums liekas, ka šis apraksts ir sanācis reti neskaidrs? Jums varētu likties pareizi, jo šī filma pati ir absolūti neskaidra. Tā, pat varētu pretendēt uz neskaidrākās filmas statusu visā kino vēsturē. Nav nekāda skaidrība par sižetu, domu, aktieru darbību, kā arī visu pārējo. Filma, kurā notikumi risinās haotiski, aktieri skrien un runā, bet jēgas nekādas. Izskatās, ka tai trūkst dažas skrūvītes, t.i., kadri, kuri izskaidrotu to skriešanu un nesaprotamo aktierspēli.

3.JPG

Jā, filmā ir specefekti, bet tie nobāl filmē esošā bardaka priekšā- korejiešu leģenda ‘’uzpeld’’ Losandželosā. Parādās lielčūska un mēģina noķert divus cilvēkus. Tikmēr kādā alā rodas karavīri un drakoni, vai precīzāk- dinozauri. Fantāzijai laikam bija robi, kas neļāva izfantazēt drakonus un pūķus, bet ņēma un sazīmēja modificētus dinozaurus. Kāpēc modificēti? Tāpēc, ka ar lielgabaliem. Jā, jā- nevis paši spļāva uguni no savām liesmojošām rīklēm, bet šāva no muguras uzriktētajiem lielgabaliem.

5.JPG

Laikam šo filmu droši var ielikt tajā kastē, uz kuras ir uzrakstīts ‘’Smagi iegrābos! Skatīties aizliegts!’’.

Šīs, kā arī citu filmu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.