Oriģinālnosaukums: Антикиллер Д.К: Любовь без памяти
Valsts: Krievija
Žanrs: Grāvējs/Detektīvs
Lomās: Гоша Куценко, Вячеслав Разбегаев, Михаил Ефремов, Иван Бортник, Александр Тютин, Екатерина Климова
Režisors: Эльдар Салаватов
Gads: 2009

Par filmu-

Bijušais milicijas majors ar iesauku Lapsa, no ārpasaules atpūšas klīnikā. Līdz vienu dienu viņš tiek ierauts galvu reibinošu notikumu virpulī- no kādas bankas tiek nozagta nauda un baņķierim vajag palīgu, kurš atrastu zagli.

Šo laikam varētu dēvēt par filmas ”Adrenalīns” krievu versiju. Nezinu kā iepriekšējās Antikillera daļas, bet šī bija pilna ar traku uzvedību, drāšanos, vibratoru duršanu acī un visam pa virsu šaudīšanās.
Jā, vēl bija humors- dažbrīd ļoti asprātīgs un dažbrīd mazliet rupjš (piezīme uz iedurto nazi mugurā tiek vienkārši Ušakova stilā atbildēta- a man poh*j).

Diezgan pagrūti izsekot ekrānā notiekošam, jo pārlieku bieži tur notiek kas tāds, kas nemazākā mērā nesaistās ar iepriekšējiem kadriem. Lai arī ik pa laikam tiek iestarpināti tādi kā paskaidrojošie kadri no iepriekšējām daļām, lai skatītājam būtu vieglāk sekot notikumiem, tomēr bilde skaidrāka nekļūst.

Es esmu sajūsmā par krievu kino- prot viņi taisīt labas filmas un arī labu aktieru viņiem ir biezā slānī, bet šoreiz gribas teikt, ka kaut kas nav. Vai pie vainas ir vājais mēģinājums kopēt Tarantino stilu vai jau pieminēto ”Adrenalīnu”, bet šī filma nav nekas cits, kā švaks plaģiāta mēģinājums. Arī galvenās lomas tēlotāji šoreiz maz ko darīja, lai skatītāju pārliecinātu, ka krieviem arī šāds kino var sanākt gana baudāms. Vairāk atmiņā iespiedās dažu atsevišķu un mazu lomu tēlotāji (piemēram, trakie, bārdainie killeri un zārku taisītāji).

Varbūt kādam traku kadru cienītājam šis varētu būt labs atspaids klusajam Ziemassvētku periodam, bet citādi domājošiem noteikti atradīsies kas labāk skatāms.

Šīs, kā arī citu filmu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.