012.JPG

Oriģinālnosaukums: War
Valsts: ASV
Žanrs: Grāvējs
Lomās: Jet Li, Jason Statham, John Lone, Devon Aoki
Režisors: Philip G. Atwell
Gads: 2007

113.JPG

Par filmu-

FIB aģenta pārinieks ar savu ģimeni tiek nogalināts. Pēc atstātās lodes čaulītes speciālais aģents Džons Kraufords (Jason Statham) saprot, ka viņa sen medītais noziedznieks pēc trīs gadu pārtraukuma ir atgriezies. Kamēr FIB dzen pēdas noziedzniekam, tikmēr viņš sanaido divu austrumu grupējumus, kā rezultātā sākas cīņa- cīnās, gan noslēpumainais noziedznieks, gan austrumzemju pārstāvju grupējumi, gan FIB…

213.JPG

Kārtīga asa sižeta filma, kurā ir gan kārtīga šaušanās, gan pakaļdzīšanās, gan zobenmākslas demonstrēšana, gan negaidīts iznākums.

312.JPG

Jāatzīstas, ka filmas beigas mani patīkami pārsteidza. Ne jau tas, ka parādīja kaut ko neredzēti skaistu un specefektiem bagātu, bet gan tas, ka kārtīgi pagrieza sižeta līniju. Tā teikt- gaidījāt lineāla tipa beigas, bet še jums. Nojaust var, ka kaut kas nebūs kā pierasts, bet, kamēr neredz, tikmēr nezin kas sekos.

49.JPG

Kas vēl? Ja pistoļcīņas un zobenu vicināšana šķiet pierasta lieta, tad filmas beigās demonstrētā darbarīku kauja būs patīkama pārmaiņa.

Nebūtu filma atstājusi vietu kaitinošajiem jautājumiem, tad noteikti īkšķi uz augšu varētu pacelt vēl kārtīgāk. Katrā ziņā filma ir jauka izklaide.

Šīs, kā arī citu filmu vērtējumi ir atrodami kino sadaļā.