Droši vien daudzi ir dzirdējuši, ka nesen nāca klajā jaunākais Dena Brauna veikums ”Zudušais simbols” un jau pavisam drīz šī grāmata, pateicoties apgādam ”Kontinents”, būs pieejama latviešu lasītājam. Lai grāmatas gaidīšanu padarītu interesantāku, tad tiek rīkots viens konkurss.

Konkursa uzvarētājam būs iespēja iegūt savā īpašumā jaunāko Dena Brauna grāmatu ”Zudušais simbols”. Viss, kas ir jāizdara, ir jāizlasa noteikumi un jānosūta atbildes uz zemāk norādīto epastu.
Ja kāds nokavē sākumu vai izlaiž kādu dienu (konkurss ilgs septiņas dienas), tad nebēdājiet- cerības ir visiem, jo galvenais ceļš pie laimesta ir pareizās atbildes un var jau būt, ka neviens vēl nav iesūtījis tik daudz pareizo atbilžu, lai būtu sev nodrošinājis uzvaru.
Lasam, atbildam un veiksmīgi turam īkšķus!

Noteikumi.

Konkursā var piedalīties visi Dena Brauna daiļrades cienītāji, kā arī citi, grāmatas mīlošie un lasītgribošie, kuri vēlas saņemt balvā jaunāko Dena Brauna romānu ”Zudušais simbols”.

Uzvarētājs būs tikai viens, kuru noskaidros no visiem pareizo atbilžu iesūtītājiem, tā kā apdomājiet labi, lai vēlāk nav jānožēlo kāda steigas dēļ pieļauta neprecizitāte.

Konkurss ilgs septiņas dienas un katru dienu tiks publicēti pieci jautājumi ar trim iespējamiem atbilžu variantiem. Atbildes uz iepriekšējo jautājumu ir jāiesniedz līdz nākamās dienas jautājuma publicēšanai (publicēšanas laiks būs laika posmā no 17:00 līdz 18:00, tā kā atbildēšanai tiek dotas +/- 24stundas).

Atbildot drīkst izmantot (būtu pat vēlams) iepriekšējo Dena Brauna grāmatu ”Da Vinči kods”, kā arī prasīt palīdzību draugam, zālei (”zāle” ir domāta kā telpa ;)), kolēģim, radiem, kaimiņiem un citiem labiem cilvēkiem. Galvenais, lai atbildes būtu pareizas. Tāpat būtu vēlams konkursā iesaistīt augstākminētos labos cilvēkus, jo kopā atbildes meklēt ir gan jautrāk, gan interesantāk, gan arī lielāka iespēja nekļūdīties.

Atbildes jāsūta uz šādu elektroniskā pasta adresi- reklama@kontinents.lv. Ja gadījumā nebūs neviens pareizi atbildējušais, kas ir mazticams, tad tiks ņemti tie dalībnieki, kuriem ir vismazāk kļūdas un izloze notiks starp viņiem. Atbildē jānorāda savs vārds uzvārds un tālruņa numurs, lai var uzreiz pēc izlozes beigām sazināties ar uzvarētāju. Uzvarētājam būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Konkurss noslēgsies 10.novembra 18:00 (vēlāk iesūtītie epasti izlozē nepiedalīsies) un nākamajā dienā tiks paziņots uzvarētājs. Uzvarētājs pēc balvas varēs doties 13.novembrī plkst 13:00 uz ”Valters un Rapa” grāmatnīcu, kur notiks grāmatas ”Zudušais simbols” prezentācija.
Pareizās atbildes tiks publicētas blogā nākamajā dienā pēc izlozes beigām.
Lai veicas!

Konkursa jautājumi.

1. Kāda ir vārda „pagāns” nozīme?
a) netiklis
b) neticīgais
c) lauku iedzīvotājs

2. Kā franču policijas darbinieki bija iesaukuši savu kapteini Bezū Fašu?
a) zirgs
b) bullis
c) auns

3. Parīzes Luvras jaunā ieejas ansambļa stikla piramīdas projektētājs Jeo Minpejs ir
a) amerikāņu izcelsmes francūzis
b) ķīniešu izcelsmes amerikānis
c) ķīniešu izcelsmes francūzis

4. Cik ciparu bija Žaka Sonjēra pirmsnāves vēstulē minētajā skaitļu virknē?
a) 7
b) 9
c) 10

5. Akmens ar slepenrakstu, kas atrodas zem rozes zīmes, ir
a) stūrakmens
b) patiesības akmens
c) slēgakmens

Papildināts:
otrās dienas konkursa jautājumi
trešās dienas jautājumi

Grāmatas ”Zudušais simbols” apskats ir lasāms šeit