Es negribu virsrakstu atzīmēt kā globālu parādību vai kā neapgāžamu faktu, bet šāds novērojums rodas. Var jau būt, ka miršana tā vēl nav, bet smaga koma gan ir. Vismaz šāds secinājums radās pēdējās divās dienās, kad nolēmu nedaudz ieviest kārtību savā blogotēkā.

Tā kā šī bloga sadaļa šogad jau apmeklēta gandrīz 1500 reizes, tas nozīmē, ka cilvēkiem šī bloga daļa interesē un reiz pa reizei tā ir ne tikai jāpapildina, bet arī jāpārbauda vai ir kādas izmaiņas. Diemžēl pēdējā tīrīšanas reizē nācās sešus blogus ‘’iznest’’- istabas.com (nelinkošu uz beigtajiem) jau vairāk kā pusgadu neko jaunu nesaka, guntisdk pats atvadījās, tāpat kā simbel (cerēju, ka pēdējā atdzīvinās savas otrās mājas, bet pagaidām tur ir klusums). Daži bija paspējuši nomainīt bloga nosaukumus vai pāriet uz domēnu/subdomēnu.

It kā jau nekāda lielā bēda nav- atbrīvojas vieta, ko aizvieto ar citiem. Tā jau arī tika darīts un papildus vēl tika pievienoti padsmit blogi, kas nozīmē, ka kopējais blogu skaits blogotēkā jau sasniedz 71 (šodien mēģināšu vēl pievienot kādu porciju). Tikai šeit pamanīju vēl kādu lietu- ir diezgan daudz blogi, kuriem pēdējais ieraksts ir mēnesi un vairāk atpakaļ. Atzīšos, man bija bail pievienot, jo varbūt tas bija pēdējais ieraksts? Lai gan nevar saprast- blogs ieslēdzis nīkuļošanas režīmu vai tikai nedaudz atpūšas? Nācās kārtīgāk pameklēt aktīvākus rakstītājus un bija jāmēģina atcerēties kuros blogos es biju ciemojies vai kurus piefiksējis iekš nekur.lv.

Var jau būt, ka es te pārāk dramatizēju un tas viss ir tikai dabisks process- blogi nāk un iet. Tikai jautājums paliek: Kas būs vairāk- tie, kuri nāks vai tie, kuri ies?