Šāds apaļš cipars taisni vai prasa nelielu devu ar atskaites cipariem- kas noticis, kā noticis un kas būs līdz otrajam simtam.
Kā jau būsiet pamanījuši un ievērojuši- nedēļas nogalēs šajā blogā tiek nedaudz aprakstīti iespaidi par jaunām un ne tik jaunām filmām. Nemaz nemēģinu sniegt kādas zinātniskas tēzes un cieti betonētus pamatojumus. Viss ir subjektīvi vienkārši- nedaudz plašāk aprakstīts vai skatītais patīk vai ne pārāk. Pieļauju domu, ka ne visiem liksies pieņemams mans apraksts vai vērtējums, bet tā kā es nemaz necenšos pretendēt uz pareizākā kritizētāja godu, tad kā atgādinājums par redzēto pašam vai ieteikums skatīties (vai pretēji- ieteikums neskatīties) citiem, šie aprakstiņi var noderēt.

Turpinājumā nedaudz par cipariem, kādi ir izveidojušies pa šo laiku:

Kopā ir aplūkotas 100 filmas

Pirmā filma tika aplūkota 30.10.2008. (gandrīz gadu atpakaļ)

Vidējais filmas vērtējums ir 5,83 zvaigznes

Visvairāk filmas tika aplūkotas decembrī un februārī- 12

Augstāko vērtējumu saņēmušas 6 filmas

Vēl 11 filmām pietrūka viena zvaigznīte līdz augstākam vērtējumam- tām 9 zvaigznes.

Zemākais vērtējums, 1 zvaigznīte, tika 9 filmām.

Vidējais filmu vērtējums laikam parāda, ka šedevri pa šo gadu man nav trāpījušies biezā slānī, bet tā kā nebija mērķis izlasīt tikai tās labākās filmas, bet ņemt vairāk vai mazāk tās filmas, kas trāpās pa rokai, tad ar to arī bija jārēķinās.

Pamazām aprakstot redzēto, mani ievēroja divi citi, ar kino saistīti resursi- hc.lv un kinoblogs.lv, kuri izteica vēlmi izmantot manus rakstus savās lapās. Piekritu. Ja ar otro joprojām noris sadarbība, tad pirmais laikam ir pārdomājis. Iemeslus nezinu (neesmu jautājis), bet izskatās, ka viņiem kino sadaļa ir iesaldēta. Ceru, ka sadarbības pārtraukšana nav saistīta ar maniem rakstiem….

Pa vidu mēģināju vēl dažādus eksperimentus veikt, tā teikt zinātniski pētnieciskos nolūkos un mēģināju gan sekot jaunumiem kinoteātrī, gan drukāt nedaudz garākus tekstus, bet tā kā pašam garus gabalus par filmām ļoti nepatīk lasīt (tāpēc laikam Dienas Izklaides kino aprakstus es jau sen vairs nelasu (arī tāpēc, ka reti kad man ar abiem kinokritiķiem saskan)), tad, pagaidām, palikšu pie (pēc iespējas) īsākiem rakstiem un pārāk nenogurdināšu lasītājus ar savām pēcskatīšanās emocijām. Un tā kā sekošana mūspuses kinorepertuāram ir sniegusi vairāk vilšanos nekā gandarījumu, tad arī šo procesu turpmāk atslēgšu. Pilnībā neizslēgšu, bet nogriezīšu uz stipri minimālo.

Īsāk sakot- turpināšu tāpat lēnā garā pa nedēļas nogalēm apkopot tās filmas, kuras esmu noskatījies un kuras mani ir iespaidojušas uz dažām rindiņām savā blogā. Tāpat arī tās turpināšu apkopot un vērtēt bloga kino sadaļā. Nezinu kad un vai būs nākamais simtnieks, bet pagaidām turpināšu skatīties filmas un turpināšu dalīties ar saviem lasītājiem iespaidos par tām.