basis.jpg

Sākšu ar to, ka pateikšu lielu paldies mūsu basketbola izlasei, par to feino basketbolu, ko viņi nodemonstrēja pēdējās pārbaudes spēlēs. Tagad gaidām tikpat feinu sporta izrādi arī sestdien spēlē pret Krieviju.

Turpinājumā par virsraksta otro daļu- atkārtojumi.
Nezinu kas traucē Latvijas Televīzijai savas sporta pārraides nodrošināt ar vairākiem atkārtojumiem pēc katra vairāk vai mazāk ievērības cienīga notikuma sporta laukumā. Trūkst, cilvēku, tehnikas, zināšanu? Vai arī to viņi uzskata tikai par lieku greznību un nevajadzīgiem izdevumiem? Negribētos ticēt, jo, lai piesaistītu vairāk skatītājus (arī reklāmdevējus) ir nepieciešams izveidot arī krāšņāku izrādi. Skatītājiem taču ļoti patīk, ka viņu acis priecē ar vairākiem atkārtojumiem no vairākiem skatupunktiem.
Nevar jau arī teikt, ka atkārtojumu nebija vispār. Bija, bet spēles gaitā tos rādīja reti. Visu koncentrēja uz pārtraukumiem, lai gan spēlē ir ļoti daudz momentu ko televīzija var aizpildīt ar atkārtojumu no pirms mirkļa notikušajām epizodēm.

Var jau priecāties, ka spēli vispār pārraidīja televīzija un ka vispār rādīja atkārtojumus, bet  nevajadzētu pie tā apstāties- skatītāji taču ir pelnījuši ko labāku.