Gadu mija parasti ir tas laiks, kad visi (vairāk vai mazāk) plāno jaunas apņemšanās un steidz iegādāt savus dienas plānotājus, dienasgrāmatas, kalendārus vai menedžerus (kā nu kuram tos labpatīk dēvēt).

Man jau n-tos gadus tāds brīnums bezmaz katru dienu staipās līdzi- pierakstīt, piefiksēt, saplānot… Jo papīra blociņš ir papīra blociņš- papīrs pacieš visu. Bet nākamais gads izskatās, ka būs jauna izaicinājuma gads- nebūs (papīra) dienas plānotājs. Līdz šim papīra plānotājs man bija vērtīgākā lieta, kas tiek staipīta līdzi- ar visiem tālruņa numuriem, parolēm, kodiem, piefiksējumiem un izmaiņām. Ja tas pazūd, tad ir … tad ir jautri.

Pagaidām es vairāk vai mazāk veiksmīgi tiku izmantojis bezmaksas risinājumu (kāds vienmēr piešķīra k-kādu izstrādājumu ar savu firmas apdruku), bet priekš nākamā gada haļava beidzās.

Un varbūt, ka labi vien ir. Tagad varēšu izmantot savu gudrafonu pēc pilnas programmas. Tik viena nelaime- vēl jāsaprot kādas iespējas ir tās ērtākās un labākās. Bet tas jau sīkums- procesa gaitā atklāsies. Ja nē, tad jāparokas internetā vai jāpajautā kādam maniakālam gudrafona lietotājam.

Es ceru, ka izdosies un nevajadzēs kaut kad pēc pāris mēnešiem skriet pa grāmatnīcām un meklēt nocenotos 2012.gada plānotājus. Kā nekā veci ieradumi ir grūti iznīdējami.