Šis ir(bija) koks pirms pieturas…

Šorīt (ap 6:30), braucot Mellužu virzienā, pamanīju policistu, kurš stādināja visus pēc kārtas un norādīja tālāko maršrutu, jo 100m tālāk viens bija pacenties gan ”nozāģēt” koku (vai arī koku dazāģēja glābēji?), gan sadalīt mašīnu, gan piegružot ceļu.

Laikam bildēs visu var redzēt- neliels līkums pie vecā Mellužu kinoteātra (pāri ielai ir Mellužu estrāde) un aiz tā uzreiz atrodas autobusa pietura. Pirms tās bija koks.

… un šis ir kādus 100m tālāk.

Šorīt viens (atstāstu no dzirdētā) lietuvietis ar bmw (zinu, zinu- nepavisam nav oriģināli) izdomāja diezgan ātri pabraukt (šaubos vai tas bija zem 200) un sekas bēdīgas- aizķēris autobusa pieturā vienu sievieti (nezinu sīkāk kā un ar ko, bet viņai par laimi nekas traks, droši vien koks paglāba), nonesa koku, sadalīja auto reizinātājos (bildē var redzēt vismaz pāris daļas) un vēl palidoja kādus 100m uz priekšu, līdz benzīntankam ”1 2 3”.

Tāpat tika stāstīts, ka lietuvietim, dienu vai pāris iepriekš, tepat Jūrmalā uz Dzintaru viadukta jau bija saruna ar policiju (ātrums ir bijis virs 120) un laikam tad arī paņemta nost vadītāja apliecība.
Nezinu, cik no visa stāstītā ir patiesība, bet tā kā nepretendēju uz kartīgipareizā medija statusu, tad varu padalīties ar kāda cita, nepārbaudītu atstāstījumu.

Šīs bildes jau ir bildētas nedaudz vēlāk- var redzēt gan līkumu, gan nolidoto attālumu.

Morāle- principā nekāda. Nav vajadzība īpaši uzsvērt dziļo lauku ceļu šausminošo satiksmi, ka tur braukā alkāni, šumaheri, bērni vai veci lūžņi. Viņi ir tepat blakus. Un tas biedē.