Šorīt noklausījos (aha, klausījos kā podkāstu) Anša Egles blogā video, kurā Jeremy stāsta piecas labās un piecas sliktās lietas. Interesēja, ko būs atbildējuši citi (pašam ar bija atnācis epasts, kuru ”veiksmīgi” atliku uz vēlāku laiku. Ko lai dara- veca galva :)).
Pa vidam šššaussmīīgiātrirunātajamtekstam izdzirdēju frāzi, kas (apmēram) skanēja šādi: sameklējiet starp divdesmit populārākajiem Latvijas blogeriem, tos, kuri varētu atbilst jūsu produktam.
Te nu ir jautājums- kuri ir tie 20 Latvijas populārākie blogeri?
Es labprāt iepazītos ar šo olimpisko divdesmitnieku un paskatītos vai tas sakristu ar manu divdesmitnieku (ok, man tāds nav, bet varētu uz fikso nosaukt).
Agrāk it kā vienu brīdi bija topā visādi topi, bet tagad visi ir pieklusuši. Zinu, ka bija gmetrix, kurš jau labu laiku ir virtuālajā komā. Zinu, ka BlackHalt izveidoja blogtop.lv. Zinu, ka onkulim ir rss tops, bet vai tie ir tie topi, no kuriem ieinteresētās personas izvēlēsies savus divdesmitniekus?

Varbūt kādam ir zināms šāds publiski pieejams tops? Labprāt uzmestu aci, jo man pāris zināmi cilvēki bija interesējušies par šādu iespēju.